המלצות

המלצות

חזרנו מהטיול מלאים בחוויות טובות ועם הרגשה של התעלות. המסלול שנבחר והאווירה שיצרתם במהלך היום נתנו לכולנו זריקת מרץ להמשך. במהלך העבודה המשותפת בהפקת היום הרגשתי שיש על מי לסמוך.

אורית לניאדו, המכללה האקדמית ספיר

אירוע הלקוחות שהפקתם עבורנו היה מרגש ומהנה. ברצוני להודות על החשיבה היצירתית ,על בחירה מצוינת של המקום. המדריכים המקצועיים בסיור בחוף, המיקום של הארוחה, הקייטרינג והמנחים של אירוע ההוקרה. תודה על הכל.

מירי יוטבת, DHL

ענת יקרה, תודה על עוד יום טיול שהיה חגיגה. המסלול היה מצוין, גם מזג האוויר היה אתנו, נוית המדריכה היא אישיות מלאת השראה והארוחה לסיום הייתה דובדבן נוסף לקינוח. בקיצור כבר חושבים על הטיול הבא.

חיה עמית, הסתדרות המורים

תודה, תודה, תודה. איזה מזל שהחלטנו לצאת למרות תחזית מזג האוויר המתעתעת. היה מקסים, המדריכים היו מהממים, הפעילו, הציגו ועזרו בכל דבר. גם המסלול היה מצוין. חוף פלמחים הוא באמת מסלול מושלם לגיל הזה: הליכה במידה, למידה במידה ומשחק במידה – שלמות.

עלוה מאיר, בית ספר אלחריזי תל אביב

במהלך הטיול בנושא הישרדות נחשפו התלמידים להדלקת אש, סינון ומציאת מים, עזרה ראשונה ושנייה וניווטים ברמה בסיסית. כל אלו הועברו תוך כדי רוח משחק ותחרות בין הקבוצות השונות ועם הרבה השתתפות של התלמידים. כשהתלמידים חזרו לביתם קיבלנו המון תגובות מאוד חיוביות מתלמידים והורים והקונספט מאוד מצא חן בעיניהם החל מתחילת הדרך בה היו שותפים פעילים בתכנון ובוועדות האחריות.
אני ממליץ מאוד על הפורמט. המסע הזה מאפשר לנערים ללמוד, להתגבש, ולהתחבר לטבע, תוך כדי ניצול האנרגיות האדירות המתפרצות מהם.

ערן רישמן, בית ספר א.ד גורדון תל אביב

אנחנו בדרך חזרה. ענת היה נהדר! אנשים ממש נהנו מכל רגע. האטרקציות היו מצוינות. הליווי של נעמה היה נפלא, עזרה המון וזרמה נהדר עם השינויים שביקשנו תוך כדי. בקיצור יופי של טיול.

נאוה, קיבוץ יד מרדכי

הטיול של החיים. נרשמה הצלחה ענקית!!! שאפו גדול לדניס ולמדריכים התותחים והגמישים. גם עינב ועטליה מדריכות מהממות ותודה אישית לך עת על כל הסבלנות והעזרה למרות כל האתרים.

דורין, בית ספר ישגב תל אביב

תודה על יום קסום לצוות העובדים אתמול ביפו. לאחר התלבטויות רבות התכנית שבחרנו בהמלצתכם הייתה לא פחות ממושלמת, מתן המדריך הקסים את כולם בידע שלו ובסיפורים המעניינים והכל זרם נהדר.

אילנה לוי, מכבי שרותי בריאות

היה טיול טוב מאד, תודה על שנתתם את הנשמה והלב בארגון. מקומות ההתנדבות שמצאתם היו מצוינים וחשפו את התלמידים לאוכלוסיות שהם לא פוגשים בדרך כלל. המסלולים היו טובים אם כי לעיתים קשים גם ההתגברות על הקושי היא דבר טוב. תודה רבה.

אביעד , מקיף ט' ראשון לציון

תודה גדולה על ביצוע ארוח המשלחת מלוס אנג'לס. קודם כל התכנית שתפרתם יחד אתנו שהתאימה בדיוק לרצון האורחים וגם המארחים נהנו מאד. ובנוסף נהנו מאד מצוות ההדרכה המעולה, הנהגים והמאבטחים כולם שתפו פעולה בצורה מדהימה והפכו את כל הטיול להצלחה.

תמי גוטרמן עדי שמידט וחיה עמית, רכזות שותפות תל אביב – לוס אנג'לס

הפורמט של הטיול מאד נכון, נותן מענה לכל רגע בטיול. המעגלים סיפור גאוני וחובה להמשיך עם הדרך הזו. הקונספט נפלא, נשביתי ברעיון .לילדים זה היה חדש ומיד נכנסו לעניין, גם צוות המורים מאד אהבו את הסגנון. אייל היה משכמו ומעלה וכמוהו כל צוות המדריכים שהעבירו הדרכה עם המון עומק. לא היה מישהו מהצוות או מהתלמידים שהיה לו קושי. להפך, התלמידים הבעייתיים שחששנו להוציא אותם לטיול בזכות אופי הטיול פשוט לא הרגשנו אותם. גם יום ההכנה בביה''ס היה מעולה. לאחר הטיול קיבלתי טלפונים של הורים ששאלו מה עשיתם איתם השנה בטיול?! בשנים עברו היינו צריכים "לחלוב" אינפורמציה מהילד לגבי הטיול והפעם הוא חזר התיישב ובמשך שעה לא הפסיק לדבר ולספר מחוויותיו.

נאוה גל, תיכון מעין - שחר עין החורש

לענת ולצוות המדריכים תודה על טיול מושלם. ההדרכה הייתה מצוינת והכל זרם כמתוכנן. הילדים וצוות המורות נהנו מאד. תודה גם על העזרה בהתארגנות בבוקר הלחוץ שהיה לנו... נתראה בטיולים הבאים.

יעל שנהב, בית ספר אורנים נווה מונוסון

הטיול אתכם הוגדר כהצלחה גדולה.
הארגון היה מעולה, הצלחתם לבנות טיול עם ערך מוסף. הטיול היה מיוחד במינו בזכות התכנית המיוחדת והמדריכים המעולים שגוייסו לטובת העניין.
טיילנו בשטח, התנדבנו בקהילה וישבנו לעבד כל חוויה במעגלים ביחד עם המדריכים. התלמידים הרגישו שזה היה טיול עם תוכן, מחנך לערכים, לנתינה ולהקשבה האחד לשני.
אני מודה לך בשם כל הצוות החינוכי של השכבה, על האכפתיות, ההיענות לכל בקשה ושוב פעם על ארגון שאין כדוגמתו. אין לי ספק שנמשיך לעבוד יחד ולבנות טיולים נוספים.

אתי לסרי, תיכון גן נחום ראשל"צ