ימי צוות

יום גיבוש סביב הכנרת

בדרכנו צפונה נעצור לארוחת בוקר ביקב ייחודי ונשמע את סיפור הקמתו ואת הבחירה בזנים מסוימים להרכבת היינות הנבחרים.
נגיע למסלול מים מאתגר (המג'רסה או למיטיבי-לכת: הזאכי), שם נשחק משחקי מים והפעלות חברתיות היתוליות תוך כדי הליכה במים ושחייה לצורך מעבר בגבי מים עמוקים בנחל.
נגיע לאתר רוב-רוי, שם תחכה לנו ארוחת צהריים מגוונת. בסיומה נתחיל בפעילות תחרותית של שייט קאנו בצוותים עם משימות תחרותיות או לחלופין בניית רפסודות ושייט קבוצות תחרותי עם הפעלות של לוחמים אינדיאנים.

יום גיבוש חוויתי במערב הפרוע של ישראל

נתכנס בבוקר לארוחת בוקר כפרית באסם העץ ברמות מנשה, נקבל סרטים או בנדנות בצבעים שונים ונתחלק לקבוצות לפי הצבעים.
נצא למשימות שטח בסגנון המערב הפרוע ולמשימות ODT וגיבוש צוותי. במקביל – נצא לרכיבת סוסים בין גבעות ובין נחלים בטבע באחד האזורים היפים בארץ: רמות מנשה – רמת השופט.
נחזור משתי הפעילויות החוויתיות לאסם הגדול לארוחת צהריים בשרית דשנה בסגנון המערב הפרוע שתתפתח להופעה סוערת בסגנון הופעת קאנטרי ורוק אמריקאי עם הפתעות וריקודים.
קפה ותה לסיום והופ – כבר הסתיים לו אחד הימים הקסומים ביותר.

יום גיבוש ביער בריטניה

בגבעות המוריקות של יער בריטניה נבלה יום גיבוש והוואי מפתיע, מאתגר ומרגש
נגיע בבוקר לארוחת בוקר כפרית במושב צפרירים, שם נפגוש את יזמי העסק המשגשג שהולך איתנו כבר שנים: קקאדו. נשמע את סיפור היוזמה והעסק האמנותי ואת סיפור המעבר שעשו התל-אביבית הפרועה ובן זוגה אל המושב הירוק בשפלה. נתחלק לקבוצות וכל קבוצה תיכנס לסדנת ייצור מוצר ייחודי במלאכת יד (כדוגמת מרבד עץ מצוייר כולו בעצמנו) לקבוצה עמיתה עם נושא ומוטיבים המאפיינים את הקבוצה המקבילה שלה נבחר להעניק את המתנה שנייצר. לחלופין – כל קבוצה תיצור חלק אחר שיתחבר בסוף לפסיפס כללי או "שמיכת טלאים" אמנותית גדולה של כל צוות העובדים.
בחלק הבא נתכנס ביער בריטניה למשחק משימות גדול ומורכב של משחקי ODT מתוחכמים או פארק חבלים ומשימות אתגר וגובה שייבנה במיוחד עבור הקבוצה בשטח לתחרות שתריץ אותנו אל המטמון.
ניתן לסיים את האירוע בארוחת צהריים בטבע + מופע ומסיבה ביער / בביקור במבשלת בירה סמוכה עם ארוחה דשנה או ביקב וסיור טעימות + ארוחה.

טיולי שווקים

בשווקים התוססים והצבעוניים ביותר דרים זה לצד זה כל הטוב והיפה בפסיפס התרבותי – דתי של ארצנו: הרוגעלעך לצד הבאקלאווה; הדג המלוח מהים הצפוני לצד איקרה וביצי הדגים, הגבינה הבולגרית והזיתים היוונים, האורז הפרסי ותה היסמין לצד הבורקס התורכי והאייראן המרווה, מיץ הרימון הסחוט הטרי והממולאים הערביים, אגוזי המלח דמויי המוח ונתחי הבשר, קריאות הרוכלים ופיתויי הרי הפירות המבהיקים או הסוכריות וזחלי הגומי לילדים.
בסיורי השוק שלנו נציג לכם מגוון טעימות ומפגשים עם סיפורי הרוכלים ועסקיהם המשפחתיים, נגלה כמה עולה גרם זעפרן אמית ואיזה פרח נפתח לכדור יפיפה בצנצנת מים או תה.
נוכל להציע גם משחקי חידות וחידות "ריצה אל המטמון" בשווקים השונים: שוק מחנה יהודה ושווקי העיר העתיקה בירושלים; שוק הכרמל, שוק לווינסקי ושוק התקווה בתל-אביב; שוק חיפה או שוק מעלות-תרשיחא; שוק נצרת או שוק רמלה.
לכל סיור-שוק ניתן להוסיף סיום במסעדה מיוחדת ובעלת אופי באזור השוק, או – סיור משלים באחת מהשכונות הצבעוניות הסמוכות לשוק (נחלאות; נחלת בנימין; פלורנטין; התקווה וכיו"ב).