תיכונים וחטיבות

הטיולים לחטיבות הביניים והתיכונים

מפגש חוויתי ואמיתי בין ארצנו הקטנטונת ותלמידי בית הספר.

הטיולים שלכם

הטיולים שלנו מותאמים אליכם. אצלנו הטיולים הם קודם כל מסע אישי ומסע גיבוש כיתתי ולכן ניתן להתאימם לצרכיו וערכיו של כל בית ספר ע''פ הנחיות הצוות החינוכי והנושאים והתכנים בהם הצוות מבקש לעסוק בטיול. אנחנו ניפגש עם הצוות בבית הספר ככל שיידרש ויחד נתכנן את הטיול המתאים ביותר עבורכם, הן מבחינת התוכן והן מבחינת התקציב.

מידיעת הארץ לאהבת הארץ

עולם הטיולים השנתיים נדרש לעבור התאמה לשינויים החלים בעולם כולו ובקרב בני הנוער בפרט. התלמידים מוקפים בגירויים אלקטרוניים ופרסומיים היוצרים סביבם מסך ובטיול אנחנו נותנים מענה חינוכי לאבדן החיבור עם המרכיבים החיוניים להוויה האנושית - הטבע, הקשר הבינאישי והחיבור פנימה ללב ולשורשים. אנחנו עושים שימוש בשלל כלים חווייתיים ויצירתיים ו"מאלצים" את התלמידים לצאת מהעולם המוכר להם אל עבר חווית למידה ייחודית – כזאת שאינם יכולים להישאר אדישים אליה. באמצעות חוויה חיובית בטבע נוצרת לאחריה סקרנות טבעית לדעת ללמוד ולהכיר .

הביצוע המושלם

על מנת לייצור את התנאים להגשמת המטרות החינוכיות של הטיול אנחנו דואגים לתפעול כל מרכיבי הטיול באופן מושלם. כבר בשלב התכנון ניתנת תשומת לב לכל פרט: לוח הזמנים, מזג האויר, המרחב הגיאוגרפי ותנאיי השטח. הספקים המעורבים בביצוע הטיול נבחרים בקפידה והם מהטובים ביותר הקיימים בתחום: מחברת האוטובוסים דרך חברת האבטחה ועד מקומות הלינה.

צוות המשרד מלווה את הטיול בכל השלבים מהתכנון ועד לשטח.

גולת הכותרת - צוות ההדרכה

מדריכי הטיולים עברו בנוסף להכשרתם כמורי דרך גם הכשרה של הנחיית קבוצות המאפשרת להם ליצור את חווית היחד הכיתתית ולהפוך את הטיול לארוע חינוכי וחברתי כאחד. במפגש עם השטח יחברו המדריכים את התלמידים עם נושאי הטיול המתוכננים ועם חבריהם לכיתה ובנוסף יתנו ביטוי לכולם לצנועים ולמתבלטים לספורטאים וללמדנים וגם למחנך הכיתה.